تاریخ انتشار : یکشنبه, 23 خرداد 1395 20:33. دادسرای فرهنگ و رسانه برای تهیه‌کننده مستند «من ناصر حجازی هستم» قرار وثیقه صادر کرد. به گزارش ایسنا، در پی پخش آگهی‌های مستند «من ناصر حجازی هستم» در شبکه‌های ماهواره‌ای و احضار دادسرای فرهنگ و رسانه ؛ امیر رفیعی تهیه‌کننده این مستند در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی ایسنا، با تأکید بر اینکه به صلاحدید بازپرس محترم پرونده حق مصاحبه ندارد در سخنان کوتاهی گفت: پیرو شکایت صداوسیما از پخش آگهی «من ناصر حجازی هستم» در شبکه جم به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار ...

تهیه کننده مستند من ناصر حجازی هستم با قرار وثیقه آزاد شد

تاریخ انتشار : یکشنبه, 23 خرداد 1395 20:33


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

دادسرای فرهنگ و رسانه برای تهیه‌کننده مستند «من ناصر حجازی هستم» قرار وثیقه صادر کرد.

به گزارش  ایسنا، در پی پخش آگهی‌های مستند «من ناصر حجازی هستم» در شبکه‌های ماهواره‌ای و احضار دادسرای فرهنگ و رسانه ؛ امیر رفیعی تهیه‌کننده این مستند در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی ایسنا، با تأکید بر اینکه به صلاحدید بازپرس محترم پرونده حق مصاحبه ندارد در سخنان کوتاهی گفت: پیرو شکایت صداوسیما از پخش آگهی «من ناصر حجازی هستم» در شبکه جم به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شدم که خوشبختانه با همراهی که صورت گرفت قرار شد با گذاشتن قرار وثیقه آزاد شوم.
 
طی چند روز اخیر، دادسرای خواستار توقف نمایش فیلم «آادت نمی‌کنیم» ابراهیم ابراهیمیان در پی پخش تیزرهایش از ماهواره شد که این موضوع باعث شد، کمیته ویژه‌ای برای رایزنی با مسوولان قضایی از سوی سینماگران تشکیل شود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه