(تصویر) ظریف در کنسرت موسیقی "آیان"

(تصویر) ظریف در کنسرت موسیقی "آیان"


اخبار فرهنگی - (تصویر) ظریف در کنسرت موسیقی "آیان"

«محمدجواد ظریف» وزیر امورخارجه در کنسرت گروه موسیقی «آیان» به خوانندگی «هژیر مهرافروز» شرکت کرد.

به گزارش ایرنا، سالن همایش های برج میلاد شاهد حضور جمع کثیری از مردم، هنرمندان و اهالی سینما و موسیقی بود که برای شرکت در کنسرت بزرگ گروه موسیقی آیان با صدای هژیر گرد هم آمده بودند که این سالن را یکپارچه مملو از عاشقان هنر فاخر ایرانی کرده بودند اما این گروه موسیقی در آن شب اجرا، مهمان ویژه ای از دستگاه دیپلماسی داشت که این فرد، ظریف بود.


وی در بخشی از برنامه این خواننده محبوب کشورمان از دکتر ظریف به عنوان نماینده گرانمایه مردم ایران و مبلغ شایسته فرهنگ غنی ایران زمین به جهانیان یاد کرد، که این قدردانی با ابراز علاقه و تشویق فراوان حضار نسبت به این دولتمرد برجسته کشورمان همراه بود.

دکتر ظریف نیز در دیدار و گفت و گویی که با «هژیر مهرافروز» داشت عنوان کرد که به عنوان یکی از علاقه مندان هنر ایشان از دوران قبل از وزارت تا امروز چند سالی است که کارهای این گروه را به صورت مستمر دنبال می کند.

اخبار ,اخبار فرهنگی ,ظریف در کنسرت موسیقی آیان


در این اجرای باشکوه قطعات زیبایی از اشعار بزرگان ادب ایران، مولانا، حافظ، بابا طاهر و فخر الدین عراقی همچنین شاعران فرهیخته معاصر هما میرافشار، فرشاد نادری نیا، هوشنگ ابتهاج به اجرا در آمد که مورد استقبال و تشویق بی وقفه ای قرار گرفت تا جایی که آخرین قطعه به نام «ایران من» که با همراهی ایستاده حضار به اجرا در آمد.

اخبار ,اخبار فرهنگی ,ظریف در کنسرت موسیقی آیان


در پایان، هژیر خواننده این گروه ضمن پوزش از شرکت کنندگان که با تشویقهای مکررشان تقاضای تکرار این قطعه غرورانگیز را داشتند، به محدودیت های زمانی سالن اشاره کرد و اجازه خواست تا در کنسرت آتی (مهر ماه) به درخواست مخاطبان پاسخ دهد.

همزمان با این کنسرت و پیش از شروع مراسم از آلبوم جدید هژیر مهرافروز با نام ˈمن خانه نمی دانمˈ نیز رونمایی شد.

 

اخبار ,اخبار فرهنگی ,ظریف در کنسرت موسیقی آیان

اخبار فرهنگی - ایرنا

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه