تاریخ انتشار : یکشنبه, 02 اسفند 1394 12:54. تاریخ اکران فیلم سینمایی «ادوارد اسنودن» به کارگردانی «الیور استون» از ۱۳ می به ۱۶ سپتامبر تغییر یافت. کمپانی «اُپن رُد» اعلام کرد که فیلم سینمایی «ادوارد اسنودن» به علت همزمانی آغاز فصل جوایز از 13 می به 16 سپتامبر تغییر یافته است. این سومین باری است که اکران این فیلم به تأخیر می‌افتد، آنچنان‌که پیش از این قرار بود این فیلم 25 دسامبر سال 2015 میلادی به نمایش درآید. بخش قابل توجهی از فیلم سینمایی «ادوارد اسنودن» در مونیخ ساخته شده و «جوزف گوردون_لو ...

تأخیر در اکران فیلم جنجالی «الیور استون»

تاریخ انتشار : یکشنبه, 02 اسفند 1394 12:54


اخبار فرهنگی,اخبار هنرمندان,الیور استون

تاریخ اکران فیلم سینمایی «ادوارد اسنودن» به کارگردانی «الیور استون» از ۱۳ می به ۱۶ سپتامبر تغییر یافت.

کمپانی «اُپن رُد» اعلام کرد که فیلم سینمایی «ادوارد اسنودن» به علت همزمانی آغاز فصل جوایز از 13 می به 16 سپتامبر تغییر یافته است.

این سومین باری است که اکران این فیلم به تأخیر می‌افتد، آنچنان‌که پیش از این قرار بود این فیلم 25 دسامبر سال 2015 میلادی به نمایش درآید.

بخش قابل توجهی از فیلم سینمایی «ادوارد اسنودن» در مونیخ ساخته شده و «جوزف گوردون_لویت» در نقش «ادوارد اسنودن»، مقاطعه‌کار اسبق اداره امنیت ملی کار کرده است.

« گوردون» 33 ساله در این فیلم در کنار «نیکولاس کیج» بازی کرده است. از سال 2006 و فیلم سینمایی «مرکز تجارت جهانی»، این اولین همکاری «استون» و «کیج» محسوب می‌شود.

 بازیگران دیگری چون «شایلن وودلی»، «ملیسا لئو»، «تیموتی اولیفانت» و «تام ویلکینسون» نیز در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

بنا بر این گزارش، «استون» این فیلم را براساس فیلمنامه‌ای نوشته خودش و با اقتباس از کتاب «پرونده اسنودن: تحت تعقیب‌ترین مرد جهان» نوشته «لوک‌ هاردینگ»، خبرنگار نشریه گاردین کارگردانی کرده است.

البته خبرهای حاکی از آن است که او در ساخت این فیلم علاوه بر کتاب «پرونده اسنودن: تحت تعقیب‌ترین مرد جهان» از کتاب «زمان اختاپوس» نوشته «آناتولی کوچرنا» نیز استفاده کرده است.

 «اسنودن» که هم اکنون با پناهندگی موقت در خاک روسیه به سر می‌برد در صورت بازگشت به ایالات متحده با 30 سال محکومیت زندان مواجه خواهد شد.

اخبار فرهنگی - فارس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه