تاریخ انتشار : یکشنبه, 03 مرداد 1395 20:47. نیما طباطبایی کارگردان مستند «من ناصر حجازی هستم» بعد از اینکه در بیمارستان بهمن بستری شد به دلیل نداشتن امکانات لازم به بیمارستان دیگری برای جراحی فوری منتقل شد. به گزارش فارس، طبق پی‌گیری‌ها و گفت‌گویی که با یکی از بستگان نیما طباطبایی کارگردان مستند «من ناصر حجازی هستم» صورت گرفت، اعلام شد: این کارگردان جوان به دلیل تشخیص پزشکان بیمارستان بهمن دارای تومور بوده و بعد از بستری شدن چند روزه در این بیمارستان در نهایت به دلیل نداشتن امکانات لازم که ج ...

بیماری کارگردان «من ناصر حجازی هستم» هم حاشیه‌ساز شد

تاریخ انتشار : یکشنبه, 03 مرداد 1395 20:47


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

نیما طباطبایی کارگردان مستند «من ناصر حجازی هستم» بعد از اینکه در بیمارستان بهمن بستری شد به دلیل نداشتن امکانات لازم به بیمارستان دیگری برای جراحی فوری منتقل شد.

به گزارش فارس، طبق پی‌گیری‌ها و گفت‌گویی که با یکی از بستگان نیما طباطبایی کارگردان مستند «من ناصر حجازی هستم» صورت گرفت، اعلام شد: این کارگردان جوان به دلیل تشخیص پزشکان بیمارستان بهمن دارای تومور بوده و بعد از بستری شدن چند روزه در این بیمارستان در نهایت به دلیل نداشتن امکانات لازم که جزییات آن توضیح داده نشد، به بیمارستان ایرانمهر مهر متقل شده است.

رویا تیموریان بازیگر شناخته شده سینما نیز که از بستگان درجه یک نیما طباطبایی است در کنار وی است حال آنکه پزشکان تشخیص داده‌اند این عمل جراحی باید به سرعت انجام شود.

این پرسش پیش می‌آید که چرا مسئولین بیمارستان بهمن سریع‌تر از موعد مشخص این نکته را به خانواده وی منتقل نکردند که امکانات لازم را دارا نیستند. نیما طباطبایی امشب یا فردا باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه