تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 خرداد 1397 18:15. سخنگوی شورای صنفی نمایش از ثبت قرارداد دو فیلم به کارگردانی ابوالحسن داودی و بهمن فرمان‌آرا خبر داد. غلامرضا فرجی در گفت‌وگو با ایسنا درباره مصوبات جلسه دوشنبه هفتم خردادماه این شورا گفت: قرارداد فیلم «هزارپا» به کارگردانی ابوالحسن داودی برای اکران پس از فیلم «سهیلا شماره ۱۷» در پردیس کورش و قرارداد فیلم «دلم می خواد» بهمن فرمان‌آرا هم برای نمایش در سرگروه زندگی پس از «ناخواسته» به ثبت رسید. به گفته وی فیلم‌های اکران نوروزی به پایان ۱۰ هفته خود نزد ...

بلاتکلیفی پخش فوتبال در سینما/ ثبت قرارداد دو فیلم

تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 خرداد 1397 18:15


اخبار,اخبار فرهنگی,سینما

سخنگوی شورای صنفی نمایش از ثبت قرارداد دو فیلم به کارگردانی ابوالحسن داودی و بهمن فرمان‌آرا خبر داد.

 غلامرضا فرجی در گفت‌وگو با ایسنا درباره مصوبات جلسه دوشنبه هفتم خردادماه این شورا گفت: قرارداد فیلم «هزارپا» به کارگردانی ابوالحسن داودی برای اکران پس از فیلم «سهیلا شماره ۱۷» در پردیس کورش و قرارداد فیلم «دلم می خواد» بهمن فرمان‌آرا هم برای نمایش در سرگروه زندگی پس از «ناخواسته» به ثبت رسید.

 

به گفته وی فیلم‌های اکران نوروزی به پایان ۱۰ هفته خود نزدیک می‌شوند و آخرین روز نمایش آن‌ها هم ۱۵ خردادماه است که ادامه نمایشش در پردیس‌های سینمایی با حواله شورای صنفی نمایش صورت می‌گیرد.

 

او با اشاره به اینکه در این جلسه جمع‌بندی برای پخش مسابقات فوتبال در سینماها حاصل نشده است، ۲۳ خردادماه را زمان شروع اکران فیلم‌های جدید اعلام کرد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه