تاریخ انتشار : دوشنبه, 26 مهر 1395 14:24. مسلمی با اشاره به اینکه برنامه فیتیله در شرایط فعلی وضعیت مشخصی ندارد ،‌ از رایزنی با اسپانسرها برای تولید فصل جدید این برنامه تلویزیونی سخن گفت. محمد مسلمی کارگردان و مجری برنامه کودک "فیتیله" در گفت و گو با میزان گفت: در رابطه با ساخت سری جدید برنامه فیتیله اتفاق جدیدی نیفتاده است. وی ادامه داد: هم اکنون درحال رایزنی با تعدادی از اسپانسرها هستیم اما تا این لحظه جلو نرفته ایم و هنوز به توافقی نرسیده ایم. وی تصریح کرد: در شرایط فعلی تصمیمی برای عرضه ...

بلاتکلیفی "فیتیله‌ای‌ها" همچنان ادامه دارد / مسلمی: در حال رایزنی با اسپانسرها هستیم

تاریخ انتشار : دوشنبه, 26 مهر 1395 14:24


اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,فیتیله‌ای‌ها

مسلمی با اشاره به اینکه برنامه فیتیله در شرایط فعلی وضعیت مشخصی ندارد ،‌ از رایزنی با اسپانسرها برای تولید فصل جدید این برنامه تلویزیونی سخن گفت.

محمد مسلمی کارگردان و مجری برنامه کودک "فیتیله" در گفت و گو با میزان گفت: در رابطه با ساخت سری جدید برنامه فیتیله اتفاق جدیدی نیفتاده است.

 

وی ادامه داد: هم اکنون درحال رایزنی با تعدادی از اسپانسرها هستیم اما تا این لحظه جلو نرفته ایم و هنوز به توافقی نرسیده ایم.

 

وی تصریح کرد: در شرای�� فعلی تصمیمی برای عرضه برنامه "فیتیله" در شبکه نمایش خانگی نداریم چرا که اوضاع اقتصادی بد است و حتی خودمان هم در این حوزه بلاتکلیف هستیم.

 

مسلمی افزود: البته وعده وعیدهایی داده شده اما باید دید چه زمانی اجرایی می شود.

 

وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: گروه سازنده برنامه فیتیله برنامه های زیادی در ذهن دارد اما تا زمانی که همه چیز قطعی نشود،‌به مرحله عمل نمی رسد.

 

مجری برنامه پرطرفدار کودک فیتیله خاطرنشان کرد: ما یک طرح کلی به منظور وارد شدن با یک ایده جدید ارائه داده ایم اما هنوز پاسخی دریافت نکرده ایم که در صورت موافقت با این طرح،‌ سری جدید این برنامه تلویزیونی را برای شبکه یک سیما تولید می کنیم.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه