آمیزش به روش های مدرن و تکنولوژِی این روزها رو به افزایش است و ما هم در این مطلب در مورد این برنامه ها به شما اطلاعات خواهیم داد. ”S-E–X Application”. تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که تلفن های هوشمند چگونه میتوانند به رابطه جنسیتان رنگ دهند؟. یکی از برنامه هایی که شما میتوانید به تلفن هوشمندتان دانلود کنید “Kamasutra” است که انتخاب هایی بیشتری برای شما به ارمغان می آورد البته بعد از دانلود دقت کنید تا گوشیتان دست فرزندانتان،مادرتان و غیره نیافتد. ۱٫ART OF S-E–X. ۴۵ روش به صورت انیمیشن ...

برنامه های آموزش آمیزش برای تلفن های هوشمند !

آمیزش به روش های مدرن و تکنولوژِی این روزها رو به افزایش است و ما هم در این مطلب در مورد این برنامه ها به شما اطلاعات خواهیم داد.”S-E–X Application”

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که تلفن های هوشمند چگونه میتوانند به رابطه جنسیتان رنگ دهند؟

یکی از برنامه هایی که شما میتوانید به تلفن هوشمندتان دانلود کنید “Kamasutra” است که انتخاب هایی بیشتری برای شما به ارمغان می آورد البته بعد از دانلود دقت کنید تا گوشیتان دست فرزندانتان،مادرتان و غیره نیافتد.

۱٫ART OF S-E–X

۴۵ روش به صورت انیمیشن وجود دارد شما کافی است یک رقم از ۱ تا ۴۵ را بگویید و برنامه شروع به کار کند و انیمیشن را به حرکت در آورد و در مورد پوزیسیونی که انتخاب کرده اید پیشنهادهایی مانند مکان مناسب برای این پوزیسیون را برای شما توصیه میکند.

 

۲٫Fanclub Ttivia 50 shades edition

در این برنامه سوال های از شما میپرسد و شما با توجه به آنچه به ذهنتان میرسد جواب میدهید مانند:کریستینا دستهایش را با چه چیزی به تخت بست؟

 

۳٫Truth or Dare

با ورسیون جدید بازی صداقت یا جسارت موافقید ؟

شما این بازی را با همسرتان با سوالهای که گوشی از شما میپرسد میتوانید بازی کنید.سوالهایی مانند “او راببوس” و یا “تا به حال با جنس موافقتان رابطه داشته اید؟”

 

۴٫S-E–X position decider game

اگر از پوزیسیون های قدیمیتان خسته شده اید و دیگر برای شما تکراری است و دوست دارید به زندگی زناشویی تان رنگ دهید چندین پوزیسیون در این برنامه برای شما وجود دراد.

پوزیسون های آمیزش

پوزیسون های آمیزش

برچسب ها: آموزش آمیزش آمیزش جنسی ,
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه