بازیگر برنده اسکار در ابتدا کارگر کارخانه فولادسازی بود+عکس. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 16 فروردین 1396 13:18. آنتونی هاپکینز قبل از دریافت جایزه اسکار، گلدن گلوب، بفتا و لقب اشرافی "سِر" شغل دیگری داشت. به گزارش میزان، آنتونی هاپکینز قبل از دریافت جایزه اسکار، گلدن گلوب، بفتا و لقب اشرافی "سِر" از ملکه الیزابت دوم کارگر کارخانه فولادسازی بوده است. آنتونی هاپکینز فرزند یک خانوادهٔ کارگر بود. پس از پایان دوران خدمت نظام در کالج هنرهای نمایشی کاردیف ثبت نام کرد و پس آن تحصیلاتش را در زمینهٔ باز ...

بازیگر برنده اسکار در ابتدا کارگر کارخانه فولادسازی بود+عکس

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 16 فروردين 1396 13:18


آنتونی هاپکینز قبل از دریافت جایزه اسکار، گلدن گلوب، بفتا و لقب اشرافی "سِر" شغل دیگری داشت.

 به گزارش  میزان، آنتونی هاپکینز قبل از دریافت جایزه اسکار، گلدن گلوب، بفتا و لقب اشرافی "سِر" از ملکه الیزابت دوم کارگر کارخانه فولادسازی بوده است.

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی ,آنتونی هاپکینز

آنتونی هاپکینز فرزند یک خانوادهٔ کارگر بود. پس از پایان دوران خدمت نظام در کالج هنرهای نمایشی کاردیف ثبت نام کرد و پس آن تحصیلاتش را در زمینهٔ بازیگری در آکادمی سلطنتی هنرهای نمایشی در لندن ادامه داد. 

 

وی اولین بار در سال ۱۹۶۴ در لندن به صحنهٔ تئاتر وارد شد. در سال ۱۹۷۴ برای بازی در نمایشی به آمریکا رفت. او ده سال در آمریکا ماند و در این دوران در فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی فراوانی بازی کرد.

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی ,آنتونی هاپکینز

وی در سال ۱۹۹۱ به خاطر بازی در نقش هانیبال لکتر در فیلم سکوت بره‌ها برندهٔ جایزهٔ اسکار شد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه