تاریخ انتشار : شنبه, 07 مرداد 1396 14:17. جنیفر آنیستون پس از گذشت بیش از یک دهه از پایان سریال «فرندز/ دوستان» با سریالی تازه به عرصه آثار تلویزیونی باز می‌گردد. به گزارش خبرآنلاین، جنیفر آنیستون در سریال تازه شبکه اچ‌بی‌او کنار ریس ویترسپون بازی خواهد کرد. پروژه تازه تلویزیونی جنیفر آنیستون هنوز عنوانی ندارد و در مراحل آغازین تولید است. این بازیگر پس از پایان سریال «فرندز» در سال ۲۰۰۴ دیگر در هیچ اثر تلویزیونی بازی نکرده بود و تنها گاهی به عنوان چهره مهمان در برخی برنامه‌ها حاضر شده بود. ...

بازگشت جنیفر آنیستون ستاره سریال فرندز، به تلویزیون

تاریخ انتشار : شنبه, 07 مرداد 1396 14:17


اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,جنیفر آنیستون

جنیفر آنیستون پس از گذشت بیش از یک دهه از پایان سریال «فرندز/ دوستان» با سریالی تازه به عرصه آثار تلویزیونی باز می‌گردد.

 به گزارش خبرآنلاین، جنیفر آنیستون در سریال تازه شبکه اچ‌بی‌او کنار ریس ویترسپون بازی خواهد کرد. پروژه تازه تلویزیونی جنیفر آنیستون هنوز عنوانی ندارد و در مراحل آغازین تولید است.

 

این بازیگر پس از پایان سریال «فرندز» در سال ۲۰۰۴ دیگر در هیچ اثر تلویزیونی بازی نکرده بود و تنها گاهی به عنوان چهره مهمان در برخی برنامه‌ها حاضر شده بود. ریس ویترسپون نیز پیشینه حضور در سریال «فرندز»‌ را در کارنامه دارد. او در آن سریال نقش خواهر جنیفر آنیستون را بازی می‌کرد.

 

آنیستون در سال‌های پس از به شهرت رسیدن بیشتر در آثار سینمایی ظاهر شد که از میان آن‌ها می‌توان به «روسای وحشتناک»، «مارلی و من» و «روز مادر» اشاره کرد.

 

موضوع سریال تازه شبکه اچ‌بی‌او پیرامون برنامه‌ای صبحگاهی روی می‌دهد. برنامه‌های تلویزیون پیش از این دستمایه ساخت آثاری چون «شکوه صبح»‌ با بازی هریسون فورد و دایان کیتون، و «اتاق خبر» شده بود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه