ایرج نوذری و ساناز سعیدی به سریال «شبکه» پیوستند. تاریخ انتشار : سه شنبه, 05 دی 1396 14:35. تصویربرداری سریال «شبکه» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری همچنان ادامه دارد. به گزارش سینماخبر، به تازگی به جمع این سریال پربازیگر ساناز سعیدی و ایرج نوذری هم اضافه شدند. گروه تولید سریال «شبکه» هم اکنون در منطقه یوسف آباد مشغول تصویربرداری هستند و قریب به ۳۰ درصد از تصویربرداری سپری شده است. تا اینجا دانیال حکیمی، محمود پاک نیت، نگین معتضدی، علیرام نورایی و کمند امیرسلیمانی جلوی د ...

ایرج نوذری و ساناز سعیدی به سریال «شبکه» پیوستند

تاریخ انتشار : سه شنبه, 05 دی 1396 14:35


اخبار,اخبارفرهنگی هنری,ساناز سعیدی

تصویربرداری سریال «شبکه» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری همچنان ادامه دارد.

 به گزارش سینماخبر،  به تازگی به جمع این سریال پربازیگر ساناز سعیدی و ایرج نوذری هم اضافه شدند. گروه تولید سریال «شبکه» هم اکنون در منطقه یوسف آباد مشغول تصویربرداری هستند و قریب به ۳۰ درصد از تصویربرداری سپری شده است.

تا اینجا دانیال حکیمی، محمود پاک نیت، نگین معتضدی، علیرام نورایی و کمند امیرسلیمانی جلوی دوربین رفته اند و چند بازیگر نیز به تازگی اضافه شده اند که نام آنها متعاقبا اعلام خواهد شد.

«شبکه» در چند فصل تولید خواهد شد که فصل اول آن «سارقان روح» نام دارد و در ۱۵ قسمت با محوریت امنیت نرم و آسیب های اجتماعی در حال ساخت است. نابودی و به قهقهرا کشیده شدن شخصیت های داستان پرده از رازهایی برمی دارد که در نتیجه آن برای اولین بار در این سالها به وقایعی اشاره می شود که پیش از این در مجموعه های تلویزیونی ندیده ایم.

لازم به ذکر است که اتفاقات رخ داده در این مجموعه همگی برگرفته از پرونده های واقعی است و نتیجه تحقیقات پیاپی و پژوهش های طولانی مدتی است که خروجی اش در اختیار كارشناسان متعددی در حوزه های مختلف دینی، روانشناسی، فرهنگی و گروهی از فعالان اجتماعی گذاشته شده و در جلساتی جداگانه نظرات آنها روی طرح ها ارزیابی و اعمال شده است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه