افتتاح جشنواره فیلم های ایرانی در هند. تاریخ انتشار : یکشنبه, 12 شهریور 1396 19:58. جشنواره فیلم های ایرانی از امروز(یکشنبه ) به مدت 10 روز با حضور کارشناسان، هنرمندان و علاقه مندان به صنعت سینما در مرکز فرهنگی هبیتت دهلی نو گشایش یافت. به گزارش ایرنا، این جشنواره توسط خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران و با همکاری مرکز فرهنگی هبیتت برای آشنایی هرچه با فیلم های ایرانی برگزار می شود. 'بادیگارد' ،'رخ دیوانه '،'طعم شیرین خیال' و 'کفش هایم کو' از فیلم های است که دراین جشنواره به نمایش گذاشته می شود. ...

افتتاح جشنواره فیلم های ایرانی در هند

تاریخ انتشار : یکشنبه, 12 شهریور 1396 19:58


جشنواره فیلم های ایرانی از امروز(یکشنبه ) به مدت 10 روز با حضور کارشناسان، هنرمندان و علاقه مندان به صنعت سینما در مرکز فرهنگی هبیتت دهلی نو گشایش یافت.

به گزارش ایرنا، این جشنواره توسط خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران و با همکاری مرکز فرهنگی هبیتت برای آشنایی هرچه با فیلم های ایرانی برگزار می شود.

 

'بادیگارد' ،'رخ دیوانه '،'طعم شیرین خیال' و 'کفش هایم کو' از فیلم های است که دراین جشنواره به نمایش گذاشته می شود.

 

مرکز فرهنگی هبیتت که دارای سالن ها نمایش و امکانات فرهنگی و هنری است هر سال اقدام به نمایش تعدادی از فیلم های کشورهای مختلف برای مخاطبان خود می کند.

 

این مرکز سال گذشته میزبان یک گروه تئاتر عروسکی به سرپرستی استاد 'هما جدیکار' برای اجرای چند نمایش از جمله سفرنامه طیاره خانم از ایران بود.

 

 اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی ,فیلم کفش هایم کو

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه