تاریخ انتشار : سه شنبه, 16 آبان 1396 14:15. ساغر عزیزی که با بازی در نقش فرح پهلوی مجموعه «معمای شاه» شناخته می‌شد این روزها در فیلم سینمایی «آهوی پیشونی سفید ۲» ساخته سیدجواد هاشمی ایفای نقش می کند. ساغر عزیزی درباره تازه ترین فعالیت های خود به مهر گفت: به تازگی با پروژه سینمایی «آهوی پیشونی سفید ۲» در نقش اختاپوس همکاری می کنم که طراحی این کاراکتر در سینمای ایران از نظر شخصیت‌پردازی و ظاهری کاملا جدید است و فکر می کنم بچه ها نسبت به فصل اول بیشتر از این اثر استقبال کنند. وی افزود: در فصل ا ...

اختاپوس «آهوی پیشونی سفید ۲» هستم/ مرا بیشتر با صدایم می‌شناسند

تاریخ انتشار : سه شنبه, 16 آبان 1396 14:15


 اخبارفرهنگی,خبرها فرهنگی,آهوی پیشونی سفید ۲

ساغر عزیزی که با بازی در نقش فرح پهلوی مجموعه «معمای شاه» شناخته می‌شد این روزها در فیلم سینمایی «آهوی پیشونی سفید ۲» ساخته سیدجواد هاشمی ایفای نقش می کند. 

ساغر عزیزی درباره تازه ترین فعالیت های خود به مهر گفت: به تازگی با پروژه سینمایی «آهوی پیشونی سفید ۲» در نقش اختاپوس همکاری می کنم که طراحی این کاراکتر در سینمای ایران از نظر شخصیت‌پردازی و ظاهری کاملا جدید است و فکر می کنم بچه ها نسبت به فصل اول بیشتر از این اثر استقبال کنند.

 

وی افزود: در فصل اول فیلم سینمایی «آهوی پیشونی سفید» صدای اختاپوس بودم و در سری جدید قرار است که جلوی دوربین هم ظاهر شوم. ظاهرا این فصل با جلوه های ویژه و ترکیبی از انیمیشن و رئال همراه است و من نقش همان اختاپوسی را دارم که درصدد به چنگ آوردن قلب ماه پیشونی است.

 

عزیزی بیان کرد: جواد هاشمی را همیشه به عنوان بازیگر فیلم های دفاع مقدس می شناختم و نمی دانستم در کارگردانی تا این اندازه متبحر است. این فیلم سینمایی اولین همکاری من با او است و علاوه بر گریم سنگینی که روی صورتم دارم قرار است در طراح�� لباس و کاراکتر اختاپوس با کمک جلوه های ویژه به گونه ای ظاهر شوم که تاکنون در سینمای ما شاهدش نبودیم.

 

وی با اشاره به اینکه شخصیت اختاپوس انسانی با پاهای اختاپوس است، گفت: تصوری مثل پری دریایی نزدیک ترین تجسمی است که می توان از نقش من در «آهوی پیشونی سفید ۲» داشت و گویا قرار است در فصل سوم آن هم حضور داشته باشم. بازی من بیشتر در همدان بوده و چند جلسه از کار هم در شهرک غزالی هستم.

 

بازیگر نقش فرح در مجموعه «معمای شاه» با بیان اینکه نقش اختاپوس نیاز به گریم های سنگین دارد، ادامه داد: طی سال هایی که بازیگری را تجربه کردم نسبت به بازیگران هم رده خودم گریم های سنگینی داشتم تا جایی که غالبا مردم صدایم را بیشتر از ظاهرم می شناسند. گاهی هم حتی صدایم با نسرین مقانلو اشتباه گرفته می شود.

 

ساغر عزیزی در پایان گفت: چندی پیش در یک مجموعه تلویزیونی به نام «تلاطم» ساخته وحید بی طرفان نیز بازی کردم که هنوز روی آنتن نرفته است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه