تاریخ انتشار : پنج شنبه, 30 دی 1395 21:25. دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر با انتشار یادداشتی به مناسبت حادثه ساختمان پلاسکو تهران، از لغو آیین رونمایی از پوستر و مجموعه آثار مردمی جشنواره به این مناسبت خبر داد. به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، در متن یادداشت محمد حیدری - دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر -آمده است: حادثه فروریختن قدیمی‌ترین ساختمان بلندمرتبه ایران . باعث جریحه‌دار شدن قلوب مردم ایران و هنرمندان شده است. جشنواره فیلم فجر خود را متعلق به مردم می‌داند ...

آیین رونمایی از پوستر و آثار مردمی جشنواره فیلم فجر لغو شد

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 30 دی 1395 21:25


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر با انتشار یادداشتی به مناسبت حادثه ساختمان پلاسکو تهران، از لغو آیین رونمایی از پوستر و مجموعه آثار مردمی جشنواره به این مناسبت خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، در متن یادداشت محمد حیدری - دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر -آمده است: حادثه فروریختن قدیمی‌ترین ساختمان بلندمرتبه ایران ... باعث جریحه‌دار شدن قلوب مردم ایران و هنرمندان شده است.

 

جشنواره فیلم فجر خود را متعلق به مردم می‌داند و برای مردمی که جشنواره را از آن خود می‌دانند، احترام فراوانی قائل است، ما خود را در غم مردم و آتش‌نشانان فداکار شریک می‌دانیم و اعلام می‌کنیم آیین رونمایی از پوستر جشنواره و مجموعه آثار مردمی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در روز جمعه یکم بهمن ماه به نشانه احترام به آلام مردم برگزار نمی‌شود.

 

او در این متن تصریح کرده است: از هنرمندان و همکاران جشنواره که تلاش کردند روز جمعه یکم بهمن ماه برنامه‌ای در خور احترام به هنر ایران برگزار شود، تشکر می‌کنم و از هنرمندان و مهمانان گرامی می‌خواهم برای تسلی خاطر جامعه – هرجا که نیاز بود- حضور به‌هم رسانیم. چراکه ما هنرمندان مردمیم و جشنواره ما جشنواره‌ای برای مردم است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه