آموزش رمزنگاری ایمیل های ارسالی در جیمیل

آموزش رمزنگاری ایمیل های ارسالی در جیمیل
رمزنگاری ایمیل،رمز گذاری،ترفندهای جیمیل

حتما برای شما پیش آمده که بخواهید یک ایمیل مهم را به صورت رمزنگاری برای فردی خاص ارسال کنید. با این که ایمیل یک راه بسیار مطمئن برای ارسال فایل ها میباشد ممکن است توسط افرادی هک شود و ایمیل شما به دستان افراد ناشناس بیافتد . از این رو بهترین راه کار برای حفاظت از ایمیل ها رمز گذاری آن هاست . اما از خود میپرسید چگونه بر روی ایمیل های خود رمز بگذاریم ؟ ابزار SafeGmail یک بخش الحاقی از کروم میباشد که به راحتی با آن میتوانید بر روی ایمیل های خود رمزی را قرار دهید. اما رمز گذاری به وسیله ی این ابزار به صورت عدد نمی باشد شما با استفاده از این ابزار سوال و جوابی را وارد میکنید و فرد مقابل اگر به سوال شما پاسخ دهد ایمیل برای فرد باز میشود . با ما همراه باشید تا طریقه کار با این ابزار را به شما آموزش دهم.

۱٫ ابتدا این ابزار و یا افزونه را از طریق این لینک بر روی کروم  نصب کنید و سپس وارد جیمیل شوید.

۲٫حالا زمانی که میخواهید ایمیلی راارسال کنید چک باکسی به نام Encrypt? مشاهده میکنید که باید آن را فعال کنید.

رمزنگاری ایمیل،رمز گذاری،ترفندهای جیمیل

۳٫ زمانی که این قسمت را فعال میکنید دکمه send به Send+Encrypt تغییر میکند .


رمزنگاری ایمیل،رمز گذاری،ترفندهای جیمیل

۴٫ سپس برای شما در پایین صفحه دو کادر نمایان شود تا سوالی محرمانه و جواب آن را در آن وارد کنید. اگر این دو کادر برای شما نمایان نشد کلید ctrl+F5 را فشار دهید.

رمزنگاری ایمیل،رمز گذاری،ترفندهای جیمیل

 نتیجه گیری:خب کاربران عزیز و گرامی بعد از این که فایل و آدرس ایمیل فرد مورد نظر را وارد کردید برروی گزینه یSend+Encrypt کلیک کنید تا ایمیل شما ارسال شود.

حالا فرد مورد نظر باید به سوالی که وارد کرده بودید جواب بدهد تا ایمیل برای آن باز شود,امیدوارم مفید بوده باشه و لذت برده باشین همراه با آموزش دات نت باشید.

منبع:learning.asarayan
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه