تاریخ انتشار : سه شنبه, 14 شهریور 1396 16:20. پخش مسابقه آماده باش از روز شنبه (١٨ شهریور) از شبکه امید آغاز خواهد شد. !. به گزارش باشگاه خبرنگاران، «آماده باش» عنوان مسابقه‌ای تلویزیونی است که پخش آن از روز شنبه و همزمان با عید غدیر خم از شبکه امید آغاز خواهد شد. تصویربرداری با اجرای کامبیز دیرباز از اواسط مردادماه در جزیره کیش آغاز شد و براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، تولید این مسابقه تا اواسط ماه آینده به طول می انجامد. در «آماده باش» شرکت کنندگان پسر با محدوده سنی ١٢ تا ١٨ سال با یکد ...

آماده باش با اجرای کامبیز دیرباز روی آنتن می‌رود

تاریخ انتشار : سه شنبه, 14 شهریور 1396 16:20


اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,آماده باش

پخش مسابقه آماده باش از روز شنبه (١٨ شهريور) از شبكه اميد آغاز خواهد شد.!

به گزارش باشگاه خبرنگاران،  «آماده باش» عنوان مسابقه‌ای تلویزیونی است كه پخش آن از روز شنبه و همزمان با عید غدیر خم از شبكه امید آغاز خواهد شد.

 

تصویربرداری با اجرای کامبیز دیرباز از اواسط مردادماه در جزیره كیش آغاز شد و براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، تولید این مسابقه تا اواسط ماه آینده به طول می انجامد.

 

در «آماده باش» شرکت کنندگان پسر با محدوده سنی ١٢ تا ١٨ سال با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. افراد حاضر در مرحله اول این مسابقه ابتدا کلاس های آموزشی غواصی را زیر نظر مهدی عشقی پشت سر گذاشته‌اند و سپس و در دوره اول آماده باش، رشته‌های کایاک، پدل بورد و باگی به آنان آموزش داده خواهد شد.

 

در مرحله مسابقه نیز پس از رقابتی فشرده و هیجان انگیز از هر هشت شرکت کننده، دو نفر به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد.

 

سعید دریادل، ساسان گلستانه و امید خسروی گروه کارگردانی «آماده باش» را تشكیل می دهند.

 

غلامرضا بختیاری تهیه کننده این مسابقه است. وی پیش از این تهیه كنندگی برنامه های پرمخاطبی چون صبح بخیر ایران، چند درجه، چراغ خاموش و مسابقه آب و آتش را برعهده داشته است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه