تاریخ انتشار : دوشنبه, 30 فروردین 1395 12:40. آزاده نامداری اعلام کرد با پایان ممنوع‌التصویری به تلویزیون بازمی‌گردد. به گزارش آنا،آزاده نامداری مجری برنامه‌های تلویزیونی در صفحه اینستاگرام پارسینما در خصوص بازگشت خود به تلویزیون و اجرای برنامه «امروز هنوز تموم نشده» گفت: «از صبح امروز سوالات زیادی در خصوص این موضوع به صورت پیام به دست من رسیده است. در جواب این سوال باید بگویم که هنوز حضور من در این برنامه خیلی جدی نیست. ». وی ادامه داد: «اجازه بدهید صحبت‌های لازم را در مورد این موضوع با دو ...

آزاده نامداری به تلویزیون باز می‌گردد

تاریخ انتشار : دوشنبه, 30 فروردين 1395 12:40


آزاده نامداری اعلام کرد با پایان ممنوع‌التصویری به تلویزیون بازمی‌گردد.

به گزارش آنا،آزاده نامداری مجری برنامه‌های تلویزیونی در صفحه اینستاگرام پارسینما در خصوص بازگشت خود به تلویزیون و اجرای برنامه «امروز هنوز تموم نشده» گفت: «از صبح امروز سوالات زیادی در خصوص این موضوع به صورت پیام به دست من رسیده است. در جواب این سوال باید بگویم که هنوز حضور من در این برنامه خیلی جدی نیست.»

وی ادامه داد: «اجازه بدهید صحبت‌های لازم را در مورد این موضوع با دوستان انجام بدهم تا بدانم که موضوع از چه قرار است. در این صورت می‌توانم یک خبر قطعی را در اختیار مخاطبان قرار دهم.»

نامداری تصریح کرد: «در چند وقت اخیر چند پیشنهاد از چند شبکه تلویزیونی داشته‌ام که یکی از آن‌ها در شبکه یک و برنامه «امروز هنوز تموم نشده» است. اما باید بگویم همچنان هیچ چیز قطعی نیست و نمی‌توانم تاریخ دقیقی را تعیین کنم.»

 

اخبارفرهنگی,اخبار بازیگران,نامداری

 

اخبار فرهنگی و هنری - آنا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه